Chovateµská stanica

SUNSHINE CELEBRATION

West Highland White Terrier

Šteniatka

 

V prípade váneho záujmu o šteniatko, nás prosím kontaktujte na 0903 202 995.

 

21.5.2014 sa nám narodili šteniatka (3 suky: True Avadore, Too Much Poison & Tell me More) z nasledujúceho spojenia:


Otec: MultiCH. ICH.Un Pour Moi du Moulin de Mac Gregor

Matka: MultiCH. ICH. Jasmina Happy Naux

Rodokme šteniat tu

 

13.1.2014 sa nám narodilo šteniatko (1 suka YUKI) z nasledujúceho spojenia:


Otec: MultiCH. ICH. Spirit of Mine Sunshine Celebration

Matka: MultiCH. ICH. Bounty du Moulin de Mac Gregor

Rodokme Yuki tu

 

Ak máte záujem o naše šteniatka, kontaktujte nás.

Všetky naše šteniatka majú rodokme FCI, sú riadne okované, odervené a ipované. Do svojho nového domova šteniatka odchádzajú najskôr po dovšení 8 týdov veku a okrem krmiva na prvé dni dostávajú ich noví majitelia v praktickom súhrne všetky potrebné informácie ohadne starostlivosti.

Pokia máte u nás šteniatko rezervované, môete ho chodi navštevova ešte pred odberom. Zárove poskytujeme bezplatnú úpravu srsti do 6 mesiacov veku šteata. Rovnako radi poradíme a pomôeme s výstavnou úpravou a predvedením, alebo s akoukovek kadodennou starostlivosou.

Šteniatka sú vychovávané v rodinnom prostredí, sú výborne socializované, nakoko vyrastajú v dome v neustálom kontakte s umi, v rámci svojho veku sú privykané na rôzne zvuky, predmety a situácie. Spojenie predkov, z ktorého pochádzajú, im dáva predpoklad vynikajúceho exteriéru a typickej teriérskej povahy.

Nie všetky šteniatka sa hodia na budúci chov a výstavnú kariéru a vtedy im hadáme domov u udí bez výstavných a chovateských ambícií.

V kadom prípade sú šteniatka urené len dobrým uom do nadštandardných podmienok pre ivot. To je naším prvoradým kritériom výberu ich nových majiteov.

 

Predchdzajce vrhy: